Борис Джонсон відвідав реабілітаційний центр “Незламні” у Львові. Фото

logo


Сьогодні до Львова з візитом прибув один з найбільш принципових противників російського вторгнення в Україну, колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. З міським головою Львова Андрієм Садовим він оглянувНаціональний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ, що на вул. Миколайчука, де лікують та реабілітують українців, які постраждали від російської агресії. Гість був приємно вражений можливостями і надсучасним рівнем медичної допомоги у Львові.

Гостю презентували екосистему НЕЗЛАМНІ, показали як організували процеси у час повномасштабної війни, та які нові об’єкти зараз реалізують з іноземними та українськими партнерами. Адже Перше медоб’єднання стало головним медичним закладом в тилу, де лікуютьпоранених українців. Опісля Борису Джонсону продемонстрували, як лікуються та відновлюються поранені у спеціальному реабілітаційному залі, кабінеті ерготерапії та центрі ментального здоров’я.

Пацієнти центру НЕЗЛАМНІ/ UNBROKEN дякували Борису Джонсон за його незмінну стійку позицію щодо України та за підтримку. Водночас поважний гість висловлював захоплення мужністю і стійкістю українців, а також наголосив, що він не має жодних сумнівів у перемозі України.

Також Борис Джонсон мавнагоду оглянути картини, що були намальовані пацієнтами реабілітаційного центру, які мають біонічні протези. Лікарі розповіли, що зберігають ці твори на згадку про ту кропітку працю над собою і волю до життя їхніх пацієнтів.

Борис Джонсон сьогодні оглянув і сучасне відділення реабілітації, яке у лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова облаштували коштом Фонду Віктора Пінчука у межах національного проєкту RECOVERY. Гостю продемонстрували можливості залів для фізичної реабілітаціїта фізіотерапії, кабінетів ерготерапії. Додамо, це відділення є частиною екосистеми НЕЗЛАМНІ у Львові та ще одним кроком до вчасної та якісної допомоги українцям, які постраждали від війни.

Нагадаємо, відділення реабілітації облаштували у межах меморандуму, який у жовтні 2022 року підписали «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», Перше медичне об’єднання Львова, Львівська обласна військова адміністрація та Львівська міська рада.

Як повідомив голова ЛОВА Максим Козицький,колишньому главі Британського Уряду ще у жовтні минулого року надали звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка».

Сьогодні він відвідав університет, щоб отримати це почесне звання особисто, а ще – поспілкувався з ректорами університетів та студентами, які навчаються на Львівщині. Наголосив, що післяповернення до Великої Британії знову наполягатиме на військовій підтримці для нашої держави.

Doctor Honoris Causa – це найвище почесне звання Львівського національного університету імені Івана Франка, яке присвоюють громадським, державним і релігійним діячам, політикам, вченим України та світу за значний внесок у розвиток науки, освіти, культури і духовності.

Пишаємось, що частиною академічної спільноти Львівського університету стала така Людина. Ваше ім’явикарбуване на Алеї сміливості у Києві, воно також у наших серцях. Дякуємо за все, що ви зробили для України, її оборонців та громадян. Дякуємо за те, що не втомлюєтесь закликати світ підтримувати нашу державу, – наголосив ЛОВА Максим Козицький

Довідка

Проєкт RECOVERY передбачає створення в Україні національної мережі центрів реабілітації, допомогу в протезуванні та лікуванні важкопоранених. На першому етапі буде створено 6 центрів, розрахованих на 150 місць, на базі медичнихзакладів у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Львівській та Одеській областях.

Перше медичне об’єднання Львова – найбільша медична установа України, до якої входять дві дорослі лікарні та одна дитяча. З початку повномасштабної війни кваліфіковану медичну допомогу тут щоденно отримують українці, які постраждали від бойових дій. З прифронтових лікарень поранених пацієнтів щотижня доправляють туди евакуаційними потягами та каретами швидких. Лікування постраждалих від війни українціввідбувається в межах національного проєкту НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Читати далі

Friday September 1st, 2023

У Львові замість квітів на 1 вересня закликають скинути донат на центр дитячої реабілітації UNBROKEN KIDS

Friday September 1st, 2023

На Львівщині запрацювала 33поліцейська станція

Thursday August 31st, 2023

У Львові водій автобуса вигнав з салону пасажирку. Відео

Thursday August 31st, 2023

У ПП “Рава-Руська” викрили співробітників псевдоблагодійників та виявили викрадений автомобіль

Tuesday August 29th, 2023

На Стрийщині у колодязі виявлено тіло жінки

Sunday August 27th, 2023

Причина повітряної тривоги,оновлення харчоблоку, ремонт доріг: головне за добу на Львіщині

Wednesday August 23rd, 2023

Старший лейтенант ЗСУ, прокурор Андрій Висоцький: Коли бійці читають новини про корупцію в тилу, це сильно демотивує

Monday August 21st, 2023

Не викидати пакети в контейнери для органіки: львів’ян закликають ретельно сортувати відходи

Monday August 21st, 2023

Понад 500 кілограм меду з початкуповномасштабної війни передав українським захисникам пасічник з Купичволі Василь Мандрик

Sunday August 20th, 2023

Пам’ять польських бійців, які загинули у битві з більшовиками під Задвір’ям вшанували на Золочівщині