Бронюємо місця завчасно: у Львові винахідники презентували “розумну” парковку

logo


image

Львівські винахідники презентували “розумну” стоянку, де можна буде заздалегідь забронювати місце на парковці.

Про це повідомляє телеканал “2+2”.

“Перед тим, як приїхати на паркінг, я можу через додаток побачити чи є вільне місце, обрати та навіть забронювати його собі” – розповів власник авто Орест, який на собі випробував переваги smart-стоянки.

На новій парковці встановили озонатори та зарядні станції для електромобілів. “Розумною” стоянку робить датчик, який визначає, чи є машина на парковці. Він подає сигнал на базову станцію. Радіус сигналу – п’ять кілометрів. Базова станція – це мікрокомп’ютер з антеною, який приймає сигнал.

Через мобільний додаток базова станція сигналізує користувачеві, чи є вільне місце – паркувальне місце в додатку змінює колір з зеленого на сірий якщо вже зайнято. У додатку також можна дізнатися, коли місце звільнитися та оплатити простій. Така парковка на 40 місць обійдеться в тисячу доларів.

Більше новин про паркування у Львові

26 листопада у Львові на вулиці Єврошенка автівку, яка невдало припаркувалася та перекрила проїзд сміттєвозу, підперли баками для відходів.
Найбільше робіт проводиться на перехресті вулиць Антоновича та Героїв УПА. Тому міська владаввела деякі обмеженнящодо руху транспортута паркування власних авто.