Бригада, яка захищала Бахмут відкрила рекрутинговий центр у Львові

logo


Бригада, яка захищала Бахмут, відкрила рекрутинговий центр у Львові

Відкриття центру / фото Андрій Садовий

26 червня у Львові на вулиці Генерала Чупринки, 38 відкрився перший в Україні інформаційно-рекрутинговий центр 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Це крок до спрощення процесу вступу до лав однієї з найвідоміших бригад ЗСУ.

Про це повідомив мер Львова, Андрій Садовий.

Відкриття центру у Львові 

Відкриття центруспрощує доступ до інформації про службу в бригаді “Холодний Яр”, дозволяє безпосередньо спілкуватися з її представниками та підвищує ефективність рекрутингу в західному регіоні України.

Центр розташований у Львові на вулиці Генерала Чупринки, 38, і є першим офіційним рекрутинговим центром бригади в Україні. На відкритті був присутній командир бригади, полковник Павло “Хантер” Паліса. 

Потенційні рекрути мають змогу отримати інформацію про службу, отримати консультації щодопроцесу вступу до лав бригади та ознайомитися з її історією та досягненнями. 

Варто зазначити, що “Холодний Яр” – це бригада з багатою бойовою історією, яка відома своєю ефективністю у протистоянні ворогу як в Бахмуті та Часів Ярі, так і в сучасних умовах, що робить її привабливою для тих, хто прагне долучитися до захисту України.

Читайте також:

“Тихий” з Холодного Яру.Розповідаємо про Героя України Михайла Реуцького, який захищав Бахмут“Не покидають спроб штурмувати Канал”: як пройшла доба у Часів ЯріНа Донеччині ухвалили рішення щодо евакуації родин із дітьми з 5 населених пунктів

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Донецька область у топі по зарплатах посадовців: свіжідані Мінфіну

Оплата праці / фото ілюстративне

Донецька область потрапила у топ по зарплатах посадовців ОВА.Її керівництво отримує понад 200 тисяч гривень в місяць.

Про це свідчать свіжі дані, опубліковані на сайті Міністерства фінансів України.

Зарплати в обласних адміністраціях

Середні зарплати в обласних військових адміністраціях залишаються на рівні січня-лютого 2024 року. Найвищі зарплати булизафіксовані в адміністраціях тих областей, на територіях яких йдуть бойові дії. Це Херсонщини, Донеччина та Луганщина. У цей список також потрапило Закарпаття.

Оплата праціпрацівників ОВА / скриншот

Рівень середніх зарплат у Донецькій ОВА один із найвищих по країні — 46, 4 тисяч гривень на місяць. При цьому упродовж року середня зарплата працівників цього державного органу сильно коливалась в межах від 23,9 тисячі гривень до понад 50 тисяч гривень:

січень — 23,9;лютий — 50,5;березень — 39,4;квітень — 40,7;травень — 46,4.Динаміка змін / скриншот

Середній посадовий оклад складає понад 20 тисяч гривень.

Скільки отримують конкретні робітники Донецької ОВАОплата праці робітників ОВА / скриншот

Донецька ОВА — одна з тих адміністрацій, яка має одні з найвищих показників оплати праці для своїх робітників. Середній дохід її керівництвадосягнув понад 203 тисяч гривень на місяць. До прикладу, аналогічні показники у Львівській області не перевищують 68 тисяч гривень. Інші посади мають наступні показники:

керівники структурних підрозділів у місяць отримують 65,9 тисячі гривень;працівники патронатної служби — 50,7 тисячі гривень;працівники, які виконують функції з обслуговування — 36,6 тисячі гривень;фахові спеціалісти — 35 тисяч гривеньробітники — 15,4 тисячі гривень.

Читайтетакож:

Mathema запускає безкоштовний онлайн-табір з основ штучного інтелекту: як долучитись Фіксують зруйноване житло: аерозйомка охопить більше окупованих територійБезгромадянствов Україні: скільки людей через це позбавлені базових прав

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Де в Хмельницькому ВПО можуть отримати допомогу: деталі

волонтер ХарківГуманітарна допомога /фото ілюстративне

Штаб допомоги вимушеним переселенцям у Хмельницькому змінив своє розташування та анонсував нові правила видачі гуманітарної допомоги для дітей та новоприбулих ВПО.

Про це повідомляє Штаб допомоги переселенцям Хмельницької МР.

Зміни та допомога для ВПО 

Штаб допомоги вимушеним переселенцям відтепер працює за новоюадресою: вулиця Героїв Маріуполя, 33.

27 та 28 червня (четвер та п’ятниця) розпочинається видача продуктових наборів. Важливо зазначити, що цього разу допомога призначена виключно для двох категорій: батьків дітей віком від 0 до 10 років та новоприбулих ВПО, які зареєстровані у Хмельницькій міській територіальній громаді.

Для отримання допомоги батькам дітей необхідно:

мати при собі свідоцтво про народження дитини;мати довідку, яка підтверджує статус ВПО уХмельницькій МТГ. 

Новоприбулі ВПО повинні надати:

паспорт;ідентифікаційний код;довідку ВПО з реєстрацією у Хмельницькій територіальній громаді.

Графік роботи Штабу залишається незмінним: видача гуманітарної допомоги здійснюється з 9:00 до 16:00. Однак, варто врахувати, що під час повітряної тривоги видача допомоги буде призупинятися до оголошення відбою. 

Читайте також:

Безплатне перевезення речей для ветеранів та ВПО:як скористатися послугоюЯк ВПО отримати багатоцільову допомогу у Луцьку: деталіЯк оформити допомогу на дітей одиноким батькам через ПорталДія:покрокова інструкція

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!