Будівництво Центру швидкого реагування на злочини у Львові затягується до кінця 2022-го

logo


МІСТО

Фото: Львівська облрада

Терміни будівництва Центру швидкого реагування на повідомлення про злочини та інші події у Львові зміщують на кінець 2022 року. Про це йдеться на порталі Львівської облради.

Новий офіс для львівської поліції на вулиці Стрийській (біля автовокзалу) не стоїть на місці, але й рухається зовсім повільно. Уже зараз можемо сказати, що терміни виконання робіт, на жаль, зміщуються на кінець 2022 року. Тобто лише за рік наші міжнародні партнери очікують на його відкриття. Сподіваємося, що за рік-півтора Львів матиме нову головну адміністративну поліцейську будівлю, – зауважила голова комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Наталія Галецька.

Виграний міжнародний проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові» передбачає завершення будівництва нової адміністративної будівлі львівської поліції на вулиці Стрийській, у якій буде розташований центр оперативного реагування на злочини, а також ремонт відділів поліції, закупівлю техніки тощо. Проєкт Львівської області на 90% фінансується Європейським Союзом. Загальний бюджет грантового проєкту – 6 мільйонів євро.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.