Будівництво Північної об’їзної Львова: скільки земельних ділянок уже викупили

logo


МІСТО

Загальна протяжність автошляху складатиме 23 кілометри


Скріншот з відео «Археологія північного обходу Львова»

Для будівництва Північної об’їзної Львова необхідно викупити 52 земельні ділянки на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського районів. Станом на сьогодні, 27 січня, викупили лише 16 ділянок. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зазначив, що усі договори купівлі-продажу планували укласти до кінця минулого року, однак через адміністративну реформу та необхідність очікувати, коли фактичні спадкоємці увійдуть у право власності на майно, процедура викупу триває.

«На сьогодні усі ділянки викупили на території Кам’янка-Бузького району, щодо двох інших доручив головам РДА посилити роботу та до кінця лютого укласти усі договори», – наголосив Юрій Бучко.

Нагадаємо, Північну об’їзну побудуть в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Будівництво планують розпочати цьогоріч. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Уряду 11 мільярдів гривень. Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року. Нова дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста та вуличну мережу. ЇЇ будуватимуть двома пусковими комплексами. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.