Будівництво та реконструкція шкіл у Львові: що планують зробити у 2021 році

logo


image

Управління освіти Львівської міськради розповіло, де планують збудувати нові школи, садочки у 2021 році та які реставрувати. 

У цьому році планують відновлювати дитячі садочки, басейни та спортзали у школах міста, будувати нові заклади освіти. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик пояснила, що реконструкція вже триває у садочках на вул. І.Виговського, 1-А, вул. Клепарівській, 31, вул. Дністерській, 25, вул. Б. Грінченка, 4-А, вул. Медової Печери, 13, вул. Сяйво, 16, вул. Грушевського, 48 в Рудно, вул. П. Панча, 16, вул. Білогорща, 3-А.

Оголошено також архітектурний конкурс на будівництво школи і садочка на Під Голоском та добудова НВК “Школа-садок “Провесінь” на вул. Тракт Глинянський, 151-Б.

Щодо спортивних майданчиків і стадіонів, завершили 15 об’єктів, які потребують проплати у цьому році. Тривають роботи на 24 локаціях. Планують  будівництво та ремонт спортзалів і ремонт басейнів (мова йде про різні етапи роботи у різних закладах освіти).

Щодо закладів освіти, які увійшли у Львівську МТГ, планують будівництво школи № 41 у Брюховичах, садочка і школи у Малехові. 

Щодо систем опалення, є 5 об’єктів, де завершені роботи і потрібно розрахуватись з підрядниками. Решта ж закладів у переліку потребують виготовлення проєктно-кошторисної документації. Ще 5 об’єктів потребують невідкладних протиаварійних робіт.

Пропонуємо ознайомитися із детальним планом управління освіти міськради на 2021 рік: 

Фото на головній: uk.wikipedia