Бурульки травмували понад 15 чоловік

logo
171975_burulki_travmuvali_ponad_15_cholovik.jpeg


Новини, 22.02.2018

22.02.2018, 13:41

сосулькиУ період з 4 по 20 лютого на території Львівської області через падіння бурульок травмовані 16 чоловік, в тому числі двоє дітей. Про це повідомили в прес-службі Бузької районної державної адміністрації.

Два випадки сталися у Львові. Так, 6 лютого на вул. Івана Франка бурулька впала на голову 71-річної жінки. 12 лютого схожий випадок стався на вулиці Карбишева. Обидва перехожих отримали травми і були госпіталізовані.

“Пропонуємо вжити невідкладних заходів щодо періодичного очищення від снігових бурульок дахів будівель різного призначення, в першу чергу дахів будівель навчальних, медичних та культових споруд. Також необхідно захистити місця можливого падіння бурульок”, – відзначили в райадміністрації.

В период с 4 по 20 февраля на территории Львовской области из-за падения сосулек травмированы 16 человек, в том числе двое детей. Об этом сообщили в пресс-службе Бугской райгосадминистрации.

Два случая произошли во Львове. Так, 6 февраля на ул. Ивана Франко сосулька упала на голову 71-летней женщины. 12 февраля похожий случай произошел на улице Карбышева. Оба прохожих получили травмы и были госпитализированы.

“Предлагаем принять безотлагательные меры по периодической очистке от снежных сосулек крыш зданий различного назначения, в первую очередь крыш зданий учебных, медицинских и культовых сооружений. также необходимо оградить места возможного падения сосулек”, – отметили в райадминистрации.

Соцсети

Погода


А поділитися?