Буська районна комісія ТЕБ і НС вирішила призупинити навчання у районі

logo


Сьогодні, 12 лютого під головуванням очільника району Петра Мороза та за участю голови районної ради Богдана Глови відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Йшлося про стан захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення на території Буського району. І як, як завжди, засідання відбулось без участі журналістів.

На сайті РДА йдеться, що було заслухано доповіді з зазначеного питання та враховуючи підвищений рівень захворюваності учнів на гострі респіраторні вірусні інфекції, з метою попередження захворюваності населення району, комісія прийняла рішення вести обмежувальні протиепідемічні заходи та призупинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх закладах Буського району з 13 лютого 2018 року до 18 лютого 2018 року.На період призупинення навчально-виховного процесу:– обмежити проведення культурних, спортивних та інших масових заходів;– опалювання приміщень навчальних закладів перевести на економний режим.– завідувачу Буського районного лабораторного відділення Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівського обласного ЛЦ МОЗ України» (А.О.Грабар) спільно з головним лікарем Буської ЦРЛ (Є.В.Романюком), в.о. начальника відділу освіти Буської райдержадміністрації (Г.М.Олійник) проводити постійний моніторинг захворюваності дорослого та дитячого населення району на грип та ГРВІ та надати 19.02.2018 р. голові райдержадміністрації інформацію для прийняття відповідного рішення.

Попередні публікаціїЛьвівська філармонія запрошує на «Прощання з колядою»