Буські старшокласники поборолись за найвправнішого «джуру»

logo


У Буську завершився перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Переміг рій «Побратими України». 

Завершився перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь понад 80 старшокласників закладів загальної середньої освіти Буської міської ради – справжньому випробуванні для розуму, тіла й сили волі. Навіть повітряна тривога не завадила.
Після її оголошення всі учасники разом із інструкторами зійшли у сховище, де продовжили роботу.

У грі взяли участь 10 роїв старшої вікової групи. Вживаємо слово «гра», але тут не місце для дитячих забав. Юні патріоти демонстрували свої уміння в різних конкурсах та випробуваннях військово-спортивного, історичного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування.

Кидали гранати, імітуючи нищівні удари по ворожих цілях, стріляли з пневматичної гвинтівки, демонстрували фізичну
підготовку, навички орієнтування на місцевості використовували для пошуку ворожого об’єкта, ходили строєм, надавали першу медичну допомогу пораненим. Вели інтелектуальні баталії зі знання історії України.

«Кожен учасник «Сокола» («Джури») став на крок ближче до розуміння свого патріотичного обов’язку перед Батьківщиною. Таке виховання допоможе цим хлопцям та дівчатам стати до лав захисників України, коли на те прийде час. Бо, плекаючи патріотизм змалку, ми виховуємо нове
покоління нездоланних воїнів духу»,– сказала Галина Олійник, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Загалом учасники подолали 9 конкурсів: «Впоряд», «Фізична підготовка», «Стрільба», «Метання гранати», «Рятівник», «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Орієнтування», «Бівак» та «Візитівка рою».

Переміг рій «Побратими України» першої Буської школи, рій «Бандерівці» з другої школи зайняв 2 місце, рій
«Нескорені»  з гімназії – на 3 місці.