Буський район ще не визначився з місцем продажу ялинок

logo


Найбільша кількість місць знаходиться у Бродівському та Сокальському районах. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. У області сформували перелік місць збуту новорічних ялинок.

Станом на 13 грудня місця для здійснення передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами подали міські та районні ради Бродівського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського та Стрийського районів.

Інші райони Львівщини ще не визначилися з місцями продажу ялинок.

Зазначимо, на ялинкову кампанію 2017-2018 років лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства підготували 95 000 новорічних ялинок. Тому для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок на Львівщині вже стартували рейди.

Нагадаємо, у Львові вже затвердили офіційні місця продажу ялинок. Цього року ялинку, висотою 1-4 м, можна придбати за 50-150 грн.