CБУ зацікавилась картою України із «російським Кримом» та «народними республіками» на форумі у Львові

logo
154297_cbu_zacikavilas_kartoju_ukrajini_iz_rosij.jpeg


Служба безпеки України проведе перевірку карти України із зображенням на ній невизнаних республік «ЛНР» та «ДНР», а також «російського Криму». З відповідною заявою у спецслужбу звернувся голова Львівської ОДА. 

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Співробітники спецслужби проведуть перевірку вказаних фактів у заяві та опитають учасників Безпекового форуму у Львові, які могли бути причетні до посягання на незалежність України.

Раніше голова Львівської ОДА Олег Синютка назвав ці карти елементом «гібридної війни», за допомогою яких намагаються дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Як розповіли організатори  Безпекового форуму, карта слугувала ілюстрацією загарбницьких дій Росії. На ній зображена кількість російських військ у регіонах згідно із даними Міжнародного інституту стратегічних досліджень. Також на цій карті показано, що кордон так званих «народних республік» із Росією майже відсутній.

Зазначимо, що Безпековий форму вперше проходить у Львові. Метою заходу є експертне обговорення природи гібридних війн та їх впливу на світову безпеку.

 


А поділитися?Вам має сподобатись...