«Це просто замовне шоу». На спиртзаводах Львівщини спростовують сенсаційні знахідки «лівого» спирту фіскалами

logo


На Вузлівському спиртзаводі, що на Львівщині, заперечують оприлюднену ДФС інформацію щодо виготовлення необлікованого спирту, який постачався у підпільні алко-цехи. Як повідомив у коментарі Львівському порталу юрист Вузлівського відділу ДП «Укрспирт» Олег Дмитерко, в офіційному протоколі обшуків на підприємства не зафіксовано жодного «лівого» літру спирту.

За його словами, також не було знайдено не облікованого спирту і в інших спиртзаводах Львівщини.

«У ході слідчих дій було узгоджено надати доступ і провести інвентаризацію залишків спирту. По всіх підприємствах були зняті фактичні залишки – вони повністю відповідали даним бухгалтерського обліку щодо залишків сировини; були співрозмірні тим обсягам виробництва, які задекларовані», – повідомив юрист.

Також він розповідає,  що у ході інвентаризації не було виявлено жодного літру зайвої продукції, надлишку чи недостачі.

За словами О. Дмитерка, раптові обшуки на спиртзаводах, які провели 24 липня – це замовне шоу.

«Рішення приймали не наші слідчі, а на рівні керівництва ДФС України. Режисер цієї спецоперації сидів у Києві. Це є просто замовне шоу, яке покликане зробити комусь імідж. Такі дії не покликані на здобуття процесуальних результатів у розслідуванні злочинів. Це просто фікція, яка покликана зробити інформаційний сплеск серед населення і внести деструктив у роботу державного підприємства», – переконаний він.

Нагадаємо, ДФС повідомила про масштабні знахідки необлікованого спирту на різних філіях ДП «Укрспирт».