Центральну площу на Сихові хочуть офіційно назвати на честь Олександра Довженка

logo
152145_centralnu_plowu_na_sihovi_hochut_oficijno.jpeg


Сихівчани звернулися до Львівської міської ради з проханням надати площі перед культурно-освітнім центром на Сихові офіційну назву «площа імені Олександра Довженка». Про це повідомила громадська організація «Кращий Сихів», яка надіслала звернення до влади.

У своєму звернені активісти зазначили, що мешканці району уже давно звикли так називати центральну площу Сихова. Понад це, зазначили вони, Олександр Довженко був дуже неординарним і цікавим українцем, ім’я якого знають усі найкращі режисерські школи світу.

Площу на Сихові хочуть назвати на честь Олександра Довженка

Звернення уже розглянула і підтримала постійна комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР. Тепер його має розглянути комісія з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові.

Як відомо, група ініціативних мешканців запропонувала реалізувати у межах громадського бюджету проект зі створення на даху культурно-освітнього центру ім. О.Довженка багатофункціонального освітньо-культурного простору з влаштуванням зелених, відпочинкових та наукових зон. На реалізацію проекту необхідно 3 млн грн. Він очікує остаточного затвердження.


А поділитися?Вам має сподобатись...