Частина Львова – без води. Коли відновлять

logo
150427_chastina_lvova_bez_vodi_koli_vidnovljat.jpeg


Гаряча вода не подається до 4-х будинків у Сихівському районі, а у Залізничному районі ліквідовують наслідки прориву.фото: ipress.ua

фото: ipress.ua

Без гарячої води – чотири будинки у Сихівському районі. Будинки на просп. Червоної Калини, 63, 63а, 65, 67 не отримують гарячу воду через порив трубопроводу ГВП від ЦТП-3 на пр. Червоної Калини, 75а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні, 15 листопада, повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Окрім того, на магістральному водопроводі на вулиці Болбочана у Залізничному районі стався витік води, поінформували у ЛКП «Львівводоканал». Внаслідок витоку без води залишилися вулиці Городоцька, Ряшівська, Сигнівка та прилеглі до неї, а також вул. Патона, Любінська, Виговського, Головатого, Яворницького, Дрогобицька, Дозвільна, Величка. Подачу води обіцяють відновити до 16:00.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала закон про житлово-комунальні послуги, який передбачає низку нововведень. Зокрема, запроваджує посаду управителя багатоквартирного будинку і можливість для споживачів на законних підставах від’єднатися від систем централізованого теплопостачання та постачання гарячої води. Крім того, комунальникам надали право заходити у приватні помешкання для ліквідації аварій без дозволу господарів.


А поділитися?Вам має сподобатись...