Частину кам’яниці на площі Ринок купить заснована три місяці тому фірма

logo


Початкова вартість лоту становила 50,4 млн гривень.Фото: google-maps

Фото: google-maps

Приміщення першого, другого поверхів та підвал кам’яниці на площі Ринок, 38 продадуть за 56,6 млн гривень для фірми, яку заснували три місяці тому.

Через систему Prozorro. Продажі провели аукціон, на який подався лише один учасник – ТОВ «Крімсон Корп». Наразі фірмі повідомили про намір укласти договір на викуп приміщень. Початкова вартість лоту становила 50,4 млн гривень.

Площа приміщень – понад 481 кв. м. Будинок є пам’яткою архітектури національного значення та внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Нині будинок перебуває на балансі ЛКП «Старий Львів».

Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «Крімсон Корп» зареєстроване у Києві у листопаді торік. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є Альберт Маловічко, який також бере участь у електронних аукціонах як ФОП. Крім цього, він працює консультантом із питань організації та участі в аукціонах через систему U.Biz, директором якої є його батько, Олексій Маловічко.

Поруч із кам’яницею розташований ресторан із акулами, яким володіє львівський бізнесмен Григорій Козловський. За останній рік він та пов’язані з ним компанії придбали у центрі Львова низку приміщень та будинків.

Додамо, що триповерховий будинок на площі Ринок. 38 збудували у ХVII ст. на місці попереднього міщанського будинку. Кам’яницю реставрували 1718 року, а сучасну основу корпусу збудували у 1884-1885 роках. Її назвали на честь одного з перших власників Вільчівською.

Вікторія Ейсмунт