Чемпіон Європи очолив Федерацію дзюдо Львівщини

logo


Чемпіон Європи очолив Федерацію дзюдо Львівщини

image

Сьогодні, 25 грудня, в конференц-залі готелю «Taurus» відбулась звітно-виборча конференція громадської організації «Федерація дзюдо Львівської області».

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА,  пише “Четверта студія”.

Новообраним президентом федерації став Сергій Володимирович Дребот, а віце-президентами – Назарій Сумало та Степан Ярмус. Раніше федерацію дзюдо Львівщини очолював Роман Грицевич.

33-річний Сергій Дребот є майстром спорту міжнародного класу, учасником Олімпійських ігор в Лондоні. Він також є бронзовим призером Європейських ігор 2015 року, переможцем та призером Кубків світу, переможцем турнірів серії Гран-Прі та чемпіоном Європи. Вже понад три роки Сергій Володимирович тренує національну збірну з дзюдо.

«Сергій – людина, що реалізувала себе у спорті, зараз передає свої вміння іншим у якості наставника кадетської збірної команди України з дзюдо. Як ніхто, він розуміє усі тонкощі тренувального процесу та менеджмент проведення змагань. Те, що саме така людина очолюватиме федерацію дзюдо Львівщини, дає надію на нові досягнення наших спортсменів та новий імпульс для розвиток цього виду спорту. У спортивній галузі України усе частіше спостерігається тенденція, коли саме успішні спортсмени стають очільниками національних федерацій та асоціацій, тішить, що Львівщина у цьому плані не виняток, а часто навіть і задає тренд», – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зауважимо, основною метою діяльності обласної федерації є сприяння розвитку дзюдо на Львівщині. Проведення обласних змагань федерацією та участь спортсменів у всеукраїнських змаганнях здійснюється за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Коментарі

Позначки: Львівщина, Федерація дзюдо