Чемпіонат Львівської області. 14-й тур. “Миколаїв” перемагає “Демню”, “Юність” презентувала зіркове підсилення

Після місячної паузи на футбольні поля Львівщини повернувся чемпіонат області. Перший тур другого кола подарував одразу декілька цікавих поєдинків. Проте, найбільшу увагу з-поміж інших прогнозовано привернула зустріч лідерів чемпіонату та головних претендентів на перемогу – “Миколаєва” та “Демні”. За підтримки близько 1000 вболівальників, які зібралися на трибунах міського стадіону у Миколаєві, господарі поля здолали діючого чемпіона з рахунком 2:0. Важливу перемогу “городянам” забезпечили вдалі заміни: одразу по перерві відзначився Ігор Балух, який за декілька хвилин до завершення першої половини матчу замінив Ігоря Сенишина. А переможну крапку у компенсований арбітром час поставив Іван Федина.

Завдячуючи цій перемозі “Миколаїів” зрівнявся з географічним сусідом за набраними очками. Ненабагато відстає від лідерів “Фенікс-Стефано”. Команда з Підмонастира на виїзді впевнено розібралася з “Гірником” – перемога 3:0.

Традиційно під час літньої перерви команди задля вирішення поставлених завдань доукомплектувалися новими гравцями. Найбільш зіркове підсилення отримала “Юність” з Верхньої Білки. У домашньому матчі з іншою “Юністю”, з Гійче, у складі господарів з перших хвилин на поле вийшли троє відомих колишніх професіоналів. Це Віталій Романюк і Андрій Кікоть, останнім клубом яких був винниківський “Рух”, а також Ярема Каваців, який відмінно себе проявив у чернігівській “Десні”, а потім намагався закріпитися у кропивницькій “Зірці” та рівненському “Вересі”.

Втім, навіть таке підсилення не допомогло “Юності” здолати суперника, який до того ж недорахувався свого кращого бомбардира Павла Дроботія – нічия 1:1.

Результати 14-го туру

Миколаїв. Міський стадіон. 1 000 глядачів”Миколаїв” – “Демня” 2:0Голи: Балух 47, Федина 90+1

Добротвір. Стадион “Енергетик”. 350 глядачів”Енергетик” – “Кордія-Муроване” 1:3Голи: Івах 60 – Москвитин 42, Коляса 53, М.Малецький 69

Верхня Білка. Сільський стадіон. 600 глядачів”Юність” (Верхня Білка) – “Юність” (Гійче) 1:1Голи: П.Смолинець 56 – Набізада 76

Великий Дорошів. Стадіон “Галичина”. 100 глядачів”Галичина” – “Погонь” 0:3Голи: Кудрик 22, Грицик 27, Юськевич 46

Новояворівськ. Міський стадіон. 400 глядачів”Гірник” – “Фенікс-Стефано” 0:3Голи: Теміров 14, Репета 49, Барабах 77