Через аварійний стан колії вул. Замарстинівську у Львові закриють для руху трамваїв

logo
155977_cherez_avarijnij_stan_koliji_vul_zamarsti.jpeg


З понеділка, 11 грудня, у Львові через аварійний стан колії закриють для проїзду трамваїв вул. Замарстинівській. У зв’язку з цим трамваї №4 та 5 не курсуватимуть, натомість відновить роботу трамвайний маршрут №11, а на маршруті №3 збільшать кількість вагонів.

Як розповів ZAXID.NET керівник служби диспетчеризації ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Забавський, по вул. Замарстинівській припинять рух трамваїв через припис Укртрансбезпеки про незадовільний стан колії. Разом з тим, чи заборонять проїзд автомобілів по вул. Замарстинівській, наразі не відомо.

У зв’язку з цим трамваї №4 (Академія мистецтв – вул. Торф’яна) і №5 (вул. Торф’яна – вул. Княгині Ольги) не курсуватимуть. Натомість на трамвайному маршруті №3 (пл. Соборна – вул. Княгині Ольги) збільшать кількість вагонів з 10 до 13.

Крім того, відновить роботу тармвайний маршрут №11 (Трамвайне депо – пл. Соборна), де курсуватимуть два вагони.

Нагадаємо, цьогоріч у Львові планували розпочати ремонт вул. Замарстинівської на ділянці від вул. Гайдамацької до Липинського. Однак ремонт перенесли на 2018 рік через тривалу процедуру експертизи проекту та брак коштів.

Як уточнив ZAXID.NET радник міського голови Львова Андрій Білий, розпочати реконструкцію Замарстинівської планують на початку наступного року.


А поділитися?