Через аварію на ТЕЦ місто на Львівщині залишилось без теплопостачання

logo


На Новороздільській ТЕЦ трапився прорив водопроводу гарячого водопостачання. У зв’язку із аварією мешканцям Нового Роздолу вимкнули теплопостачання і гарячу воду, повідомляє місцевий сайт «Розділля ТБ».

За попередньою інформацією сайту, відбувся гідроудар (різке зниження або підвищення тиску у трубопроводі) на підприємстві, внаслідок чого порвало водопровід гарячого водопостачання. Також «Розділля ТБ» повідомляє з посиланням на комунальне підприємство «Розділжитлосервіс» про численні пориви гарячої води у місті та у домівках місцевих мешканців. У зв’язку із аварією найближчі кілька годин місто буде без теплопостачання та гарячої води. Наразі аварію намагаються ліквідувати працівники теплоелектростанції.

У прес-службі ДСНС у Львівській області підтвердили ZAXID.NET інформацію про аварію на Новороздільській ТЕЦ.

«Знаємо сам факт. Там місто саме ліквідовує наслідки. Наші не залучаються», – зазначив речник ДСНС у Львівській області Ігор Курус.

Міський голова Андрій Мелешко, у коментарі редакції «Розділля ТБ» зазначив, що не виключає, що звертатиметься до Львівської ОДА у зв’язку з надзвичайною ситуацією. За словами директора Новороздільської ТЕЦ Миколи Литвинова, аварія трапилась через раптове підвищення напруги, що спричинило зупинку насосу. Зараз на підприємстві намагаються запустити резервний насос.

Нагадаємо, що опалювальний сезон у Новому Роздолі розпочався 9 листопада. До того протягом чотирьох місяців Новороздільська ТЕЦ, що належить братам Дубневичам, фактично не працювала і місцеві жителі не отримували ні тепла, ні гарячої води.