Через аварію на водогоні мешканці Франківського та частини Сихівського районів Львова без води

logo


Через прорив на магістральному водогоні мешканці Франківського та частини Сихівського районів без водопостачання. Аварія на водогоні сталася ввечері у вівторок, 10 вересня. Як повідомили ZAXID.NET у ЛМКП «Львіводоканал», аварійні роботи тривають із вечора вівторка. Проте нормальне водопостачання, найімовірніше, вдасться відновити лише після обіду середи, 11 вересня.

«У вівторок, 10 вересня, близько 23 години виявили падіння тиску на насосній станції Сокільники. З’ясували, що стався прорив на магістральному водогоні. Довелося припинити роботу насосної станції. Відтак без води весь Франківський та частина Сихівського районів міста», – повідомила ZAXID.NET речниця ЛМКП «Львіводоканал» Уляна Горбата.

За її словами, планується, що аварійні бригади завершать ремонтні роботи вже найближчим часом. Проте, аби відновити нормальний тиск, необхідно більше часу. Тож подачу води з нормальним тиском очікують після 15 години.

Фото 1Фото 2

Фото зі сторінки Ігоря Зінкевича у Facebook

Також, за інформацією Уляни Горбатої, «Львіводоканал» забезпечить водою дитсадки, які залишилися без водопостачання.

Як пізніше повідомили у прес-службі ЛМР, за інформацією диспетчерської служби ЛМКП «Львівводоканал», у середу, 11 вересня, з 4:00 і орієнтовно до 15:00 припинено водопостачання на вулицях: житловий масив Сихів, Максимовича, Броньова, Гашека, Скорини, Стрийська. 47−103, Демнянська, Боднарська, Хуторівка, Червоної Калини, Кавалерідзе, Сихівська, Чукаріна, Морозна, Зубрівська, Довженка, Хоткевича, Стуса, Драгоманова та прилеглі до них, у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Максимовича — Демнянська.

«На вул. Демнянській є порив, 350-тка труба. Порив сильний. «Львівводоканал» його ліквідовує. Більша частина Сихівського району є без води. Зараз забезпечуємо водовозки на Сихів. Орієнтовний час ліквідації аварії — до 15:00. Зараз туди виїжджають аварійні бригади. Труба залягає на глибині 4 м, треба викопувати, дивитись. Будемо з’ясовувати, в чому є причина. Франківський район і трохи Залізничного району також постраждали від цієї аварії — нема води, тому ми зараз скеровуємо туди водовозки», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

До слова, як повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат ЛМР Ігор Зінкевич, через прорив затопило вул. Скорини на Сихові. За його інформацією, каналізацію прорвало на вул. Демнянській.