Через локдаун у Львові постраждають 50 тисяч рестораторів

logo


image

Жорсткий карантин, якщо Кабмін таки запровадить його на різдвяні та новорічні свята, позбавить 50 тисяч працівників ресторанного бізнесу у Львові засобів для існування. Про це в ефірі політичного ток-шоу “Право на владу” заявив львівський ресторатор Юрій Назарук.

“Ми маємо протриматися якось до середини січня й мати змогу заробити. Тоді протримаємо наших людей до весни. Вісім тисяч гривень (допомога, яку за ініціативою президента України мають виплатити як компенсацію тим українцям, які постраждали від карантинних обмежень, – Ред.) ролі не грають. Це хіба що людям на тестування піде. А тести у нас роблять усі співробітники, плюс маски закуповуємо”, – сказав Назарук. 

За його словами, від локдауну у Львові постраждають 50 тисяч містян, які займаються ресторанним бізнесом. Вони вже зараз фактично з початку карантину в Україні не отримують прибутків і працюють на те, аби віддати відсотки за кредитами. Дехто бере нові позики, аби втримати свою справу “на плаву”. 

Як стало відомо раніше, Президент України Володимир Зеленський  пообіцяв підтримку малому бізнесу та попросив українців  підтримувати улюблені кафе та ресторани, замовляючи у них доставку їжі. Розмір матеріальної допомоги встановили у 8 тисяч гривень.