Через отруєння туристів у курортному містечку на Львівщині закрили ресторан

logo
184545_cherez_otruennja_turistiv_u_kurortnomu_mi.jpeg


Держпродспоживслужба тимчасово закрила ресторан у Східниці на Львівщині, в якому цього тижня отруїлися п’ятеро туристів. Як повідомили у четвер, 26 квітня, в управлінні Держпродспоживслужби Львівщини, отруєння відвідувачів сталося внаслідок порушення санітарного стану їдальні в готелі «Валентина».

«Під час перевірки їдальні готелю виявлені порушення: санітарний стан приміщень їдальні незадовільний, не дотримуються правил миття столового посуду, працівниками їдальні не пройдені профілактичні медичні огляди та гігієнічну підготовку, прибиральний інвентар не маркований, кількість його недостатня», – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Власнику готелю висунули припис про усунення всіх порушень. Окрім цього Держпродспоживслужба вирішила тимчасово зупинити роботу ресторану в готелі «Валентина».

Додамо, що про отруєння відвідувачів у цьому готелі стало відомо у вівторок, 24 квітня, коли до інфекційного відділення Бориславської міської лікарні з діагнозом «гостра кишкова інфекція» госпіталізували чотирьох туристів (ще одна постраждала від отруєння відмовилася від госпіталізації). За інформацією поліції, отруєння отримали троє киян та один мешканець Херсона.


А поділитися?Вам має сподобатись...