Через п’ять років. Двоє жителів Львова отримали умовні терміни за підпал позашляховика експрокурора Махніцького

logo


13 вересня, 18:50

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Олег Махніцький (Фото: Олег Махніцький via Facebook)

Олег Махніцький (Фото: Олег Махніцький via Facebook)

Двох жителів Львова засудили до умовних термінів за підпал автомобіля ексгенпрокурора Олега Махніцького в липні 2016 року.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Як з’ясувалося, 3 липня 2016 року Махніцький на BMW X5 наїхав на калюжу і оббризкав водою перехожого. Той запам’ятав номер його машини і вирішив простежити за авто.

З’ясувавши, що авто знаходиться на приватній парковці, чоловік взяв п’ятилітрову пляшку з бензином. З ним також був товариш.

Один з них переліз через паркан, вилив бензин на капот позашляховика і скоїв підпал. В цей час його приятель стояв «на шухері».

Поліція затримала підозрюваних за кілька хвилин. У одного з чоловіків футболка була в плямах від бензину.

У суді Махніцький розповів, що в результаті підпалу у нього згоріли два колеса. Цей збиток покрила страховка.

Чоловіки визнали свою провину. Вони вже були раніше судимі. Одного з паліїв засудили до п’яти років ув’язнення з випробувальним терміном три роки, іншого – до чотирьох років за гратами з випробувальним терміном два з половиною роки.

Хто такий Олег Махніцький: коротко

Олег Махніцький – 51-річний львівський юрист і політик. У 2012-2014 роках – народний депутат України VII скликання від партії Свобода. Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань верховенства права та правосуддя.

З 25 лютого 2014 року був в.о. генерального прокурора України.

18 червня 2014 року указом президента України Петра Порошенка звільнений з посади в.о. генерального прокурора України. Іншим указом Порошенко призначив Махніцького своїм радником.

5 лютого 2015 року указом президента України звільнений з посади радника президента України.