Через підвищену температуру у Краковці госпіталізували 19-річного підлітка з Чернівців

logo


У суботу, 14 березня, на пропускному пункті у Краковці з підозрою на коронавірус госпіталізували 19-річного підлітка, який повертався з роботи у Німеччині. Про інцидент з посиланням на інформацію від прикордонників повідомив львівський сайт Leopolis.news. За даними журналістів, під час проведення скринінгу у хлопця виявили температуру 37,4°, окрім цього він скаржився на біль у горлі. Через підозру на Covid-19 підліка відвезли до інфекційної лікарні у Львові, де після детального обстеження у нього виявили грип.

За інформацією заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, хлопець їхав у мікроавтобусі разом із сімома пасажирами. Відомо також, що він повертався із Німеччини, де працював.

«Під час проведення скринінгу чоловік поскаржився на стан здоров’я (має температуру та біль у горлі), після виміру температура тіла становить 37,4 °C. Громадянина каретою швидкої допомоги направили в інфекційне відділення Центральної районної лікарні Яворова. О 13:00 від чергового фельдшера карети швидкої допомоги надійшла інформація, що при попередньому обстеженні було встановлено ознаки захворювання, викликаного вірусом COVID-19 та направлено до інфекційної лікарні м.Львів. Станом на 16:00 йому зроблено аналіз – у нього грип А», – повідомив Іван Собко.

Водночас в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько уточнив, що станом на 17:00 усі інші пасажири, які перебували разом з хлопцем в мікроавтобусі, уже їдуть додому. А самого хлопця після обстеження відправили на амбулаторний режим.