Через сильний туман в аеропорту «Львів» не змогли приземлитися два літаки

logo


Через сильний туман та низьку видімість вранці у середу, 23 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького не змогли приземлитися два літаки.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі аеропорту, через погодні умови з 7:00 в аеропорту не змогли сісти два літаки – з Вільнюса та Варшави (Модлін).

«Сьогодні у зв’язку із несприятливими метеоумовами рейс авіакомпанії Wizz Air з Вільнюса не зміг здійснити посадку в аеропорту м. Львова та сів у румунському аеропорту Клуж. Рейс авіакомпанії Ryanair з Модліна очікував покращення метеоумов в «зоні очікування» та вже здійснив посадку в аеропорту м. Львова. В напрямку львівського летовища вилетіли рейси авіакомпаній Wizz Air з Берліна та Ernest з Мілана. З невеликою затримкою вилетіли Turkish Airlines зі Стамбула», повідомили в прес-службі аеропорту.Очікується, що аеропорт працюватиме у звичному режимі після 10:00, після покращення погодніх умов.Разом із тим, зауважили в аеропорту, 22 жовтня аеропорт Львів, будучи резервним, приймав весь день рейси з Києва. Також п’ять рейсів з Києва були скеровані до Львова сьогодні вночі – це літаки авіакомпаній Ernest, Буковина та Sky Up.