Через три дні очікування до Італії зі Львова вирушили перші пасажири – включення з аеропорту (Відео)

logo
197227_cherez_tri_dni_ochikuvannja_do_italiji_zi.jpeg


Аеропорт Львів
Аеропорт Львів

5 канал

Львів

03.07.2018 19:10

Щоправда не до Неаполя, а до Мілана – вже звідти автобусами вирушать до місця призначення

Половина пасажирів, які від неділі чекають на виліт до Неаполя, – вже вирушили до Італії. Борт із 17 пасажирами піднявся в небо з аеропорту Львова. Це ті люди, які вирішили переєструватися на рейси до інших міст Італії. Ще з півсотні осіб досі, вже другу добу поспіль, очікують на літак до безпосередньо Неаполя. З ними спілкувалася Марта Шикула.

Львівській аеропорт і досі заповнений пасажирами, які вже третій день намагаються потрапити до Неаполя. 17 українців, що переєструвалися на інший рейс та мали вилетіти о 10:25, нарешті полетіли близько 17-ї години. Щоправда не до Неаполя, а до Мілана – вже звідти автобусами вирушать до місця призначення. Виліт тричі переносили протягом дня. Конкретної причини авіакомпанія не повідомляла, остання версія – нібито через пташку, яка потрапила у турбіну літака. В аеропорті також не стали пояснювати таке запізнення. Пасажирам довелося кілька годин очікувати у транзитній зоні.

За темою

>
Близько 100 українців уже другу добу не можуть вилетіти зі Львова до Неаполя

“Інформація, яку ми отримали від авіакомпанії, це коротко – “з технічних причин”. Тобто надходить повідомлення , що з технічних причин рейс або затримується, або скасовується, як власне було у неділю в нас”, – прокоментувала речниця Міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького Ольга Ковалик.

Ще одній групі з півсотні людей, які також ще опівдні неділі, також тільки за сьогодні вдруге перенесли рейс. Їх вже виселили з готелі, вони пройшли реєстрацію. Впродовж дня намагалися зв’язатися із компанією-перевізником, проте “всі телефони відключені”.

“Стало відомо, що нас везуть в готель. Поселили. І за той час на то виселяли, то знову заселяли. Втратили ми щонайменше три дні відпочинку, арендоване авто… Дзвонили ми в Ernest Airlines може разів сто, і я, і дружина. Час від часу починають в них працювати телефони”, – розповів пасажир Андрій Іваненко.

“В неділю відмінили двічі рейс. Двічі переносили, двічі скасовували. У понеділок – двічі переносили, двічі скасовували. Сьогодні не відміняють, переносять”, – перерахувала інша пасажирка Лариса.

Нагадаємо, італійська авіакомпанія Ernest вже третій день поспіль переносить чи скасовує рейси, пояснень пасажирам не надається. Більшість з них – це заробітчани, тож їм довелося поспіхом думати, як потрапити до Італії.

Відео за темою


А поділитися?Вам має сподобатись...