Через відсутність Covid-сертифікату чи тесту у працівників закрили чотири заклади

logo


image

У Львові працюють рейдові групи, які перевіряють дотримання карантинних обмежень. Під час рейду у чотирьох закладах виявили порушення, зокрема у працівників не було Covid-сертифікати чи негативного тесту. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, передає Львівський портал.

Як відомо, через погіршення ситуації з коронавірусом з 18 жовтня у Львові посилили карантин. Серед іншого обмеження передбачають, що працівники усіх  сфер обслуговування теж мають мати Covid-сертифікати або ж негативний ПЛР-тест.

За дотримання карантину у місті стежать рейдові групи, до складу яких увійшли працівники поліції, Держпродспоживслужби, санітарні лікарі та працівники органів місцевого самоврядування. Протягом дня вони проводять від 500 до 800 перевірок вдень та складають до 10 протоколів за порушень.

За словами Андрія Москаленка, у місті вже виявляють перші порушення. Так, міська комісія ТЕБ і НС вирішила призупинити діяльність чотирьох закладів у Львові до моменту виправлення зауваження:

Реклама партнерів

магазин «Watsons» на вулиці Широкій, 67
магазин «Копійочка» на вулиці Низинній, 17
магазин «Чарка до свята» на вулиці Широкій, 63
магазин «Секонд-хенд» на вулиці Личаківській, 201

У цих закладах рейдовими групами були виявлені працівники, які не мали ПЛР-тести та Covid-сертифікату.

Також чотири львівських ринки отримали попередження: Мова йде про ринок «Привокзальний», ринок «Народний», що на Санта-Барбарі, ринок «Новий» та Радіоринок.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.