Чи закриватимуть заклади освіти на карантин на Львівщині

logo


У Львівській області достатньо позитивна динаміка щодо вакцинації педагогів.

Про це повідомила Ольга Котовська, заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА в ефірі “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA.

“80% працівників загальних та середніх шкільних закладів на Львівщині вакциновані. Складніша ситуація з вакцинацією педагогів в садочках. Однак за останні два тижні і тут спостерігається позитивна динаміка, адже у Львівськіській області вже 60% працівників дошкільної освіти вакцинувалися. Так само високий відсоток вакцинованих працівників спеціальних шкіл – понад 80%”, – розповіла Ольга Котовська.

Також заступник департаменту освіти і науки Львівської ОДА не бачить потреби переводити на заочне навчання учнів молодших класів. Однак, навіть за умов дистанційного навчання Львівщина зможе вкотре достойно прийняти цей виклик.

“Ми рекомендуємо звичний режим навчання для учнів 1-4 класів та дистанційний для старшокласників, зважаючи на динаміку захворювань дітей різного віку. Вчителі готові до дистанційного навчання. Нагадаю, що Львівщина одна з перших почала пояснювати дистанційні принципи роботи вчителям. Зараз ми продовжуємо активно закуповувати обладнання для дистанційного навчання. Але станом на сьогодні понад 95% закладів освіти Львівської області працює в очному режимі”, – запевнила заступник департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ольга Котовська.

Загалом, на Львівщині через ріст хворих на Covid-19, госпіталізацію проводять вже до 20 лікарень. Станом на 11 жовтня, 56% ліжок у стаціонарах зайняті саме хворими на коронавірус.

Так, за минулу добу в Львівській області підтвердили 978 нові випадки коронавірусної хвороби, а загальна кількість хворих в області зросла до 159 411. За добу зафіксували 33 летальні випадки. В реанімації перебуває 163 пацієнти, на апаратах штучної вентиляції легень – 49.

У зв’язку з цим Обласна комісія ТЕБ і НС готується до впровадження нових обмежень.

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!