Чиновниця Львівської ОДА після “хмільного ралі” подала заяву на звільнення

logo
142762_chinovnicja_lvivskoji_oda_pislja_hmilnogo.jpeg


Керівник департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі, яку у ніч на 14 жовтня патрульна поліція затримала за підозрою у водінні в стані алкогольного сп`яніння, написала заяву на звільнення.

Це підтвердила кореспонденту Укрінформу речниця облдержадміністрації Ольга Матейчик.

«Поліна Лі 17 жовтня написала заяву на звільнення за власним бажанням»,- зазначила Матейчик.

Чи завізувало заяву вище керівництво ЛОДА, речниця не сказала.

Як повідомляв Укрінформ, чиновниця ЛОДА потрапила у поле зору патрульних, які здійснювали рейд разом з активістами та  журналістами, о пів на четверту ранку 14 жовтня. Автомобіль BMW X1, яким керувала Лі, мчав вулицями обласного центру на високій швидкості. У водія були ознаки сп`яніння, Це підтвердив і алкотестер «DRAGER», який  зафіксував 1,25 проміле.

Оскільки жінка висловила підозру, що алкотестер навмисно пошкоджений, щоб показати потрібний результат, було проведено токсикологічне дослідження, яке підтвердило, що в крові водія було 0,95 проміле алкоголю.

Читайте також: Поліція затримала жінку-суддю за п’яне водіння

Сама винуватиця скандалу на своїй сторінці у Facebook зазначала, що готова відстоювати свою правоту та добре ім`я у суді, а пізніше – подати позов про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди до керівників «Альянс медіа» (журналісти якого були учасниками рейду і першими подали згадану інформацію – ред.) та всіх, хто поширює недостовірну інформацію. Усі відсуджені кошти Поліна Лі зобов’язалася передати на лікування ветеранів АТО.


А поділитися?Вам має сподобатись...