Чиновник мерії Львова підозрює, що авто його дружини підпалили

logo
175808_chinovnik_meriji_lvova_pidozrjue_wo_avto_.jpeg


Авто згоріло в ніч на 1 березня.

В ніч на 1 березня у Львові неподалік дитячої лікарні ОХМАТДИТ згорів автомобіль Сhevrolet Аveo. За інформацією прес-служби ЛМР, він належав дружині начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського. Вогонь знищив моторний відсік та салон автомобіля. Крім того, було понищено автомобіль Тoyota Сamry, що стояв поруч.

Читайте також

Пожежа в приміщенні колишнього «Винзаводу» у Львові

Як повідомила тоді в коментарі речниця ГУ Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, причиною загорання автомобіля найімовірніше стало коротке замикання. Сам Юрій Лукашевський на той момент утримався від коментарів, пише – Tvoemisto.tv.

Натомість сьогодні у дописі на Facebook він повідомив, що, скоріше за все, авто його дружини підпалили. Мотивами підпалу він називає свою професійну діяльність та принципову позицію.

«Ліва та права сторони (колесо, крило, дзеркало) машини зазнали дуже різних руйнувань, чого б не мало б бути, якщо б осередок пожежі був би під капотом. Пожежний експерт у своєму акті зазначив, що кулькоподібних оплавлень, характерних для коротких замикань, по зовнішнім ознакам не виявлено», – пише він.

Також він публікує запис із камери спостереження, на якій видно поруч припарковане авто. Камера зафіксувала момент спалаху, а також рух тіней перед спалахом. За його словами, відеозапис передали слідчому в поліцію.


А поділитися?