Чого вимагали активісти “Авто Євро Сила” у центрі Львова, – ФОТО

logo


Сьогодні, 1 березня, о 12:00 дня під будівлею управління Львівської митниці ДФС відбувся пікет.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

На акцію приїхали представники ГО “Авто Євро Сила” з різних міст України: Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Дніпро, Херсон, Одеса, Київ, Чернігів та безпосередньо Львів.

Як зазначив представник від організації у Львівській області, активісти мають кілька вимог, на які чекають реакції від працівників митниці. По-перше, вимагають дозволити людям знімати на смартфон посадову особу, митника, який не виконує своїх обов’язків, таким чином фіксувати правопорушення.

Читайте також: У Львові вагаються, чи будувати багаторівневий паркінг на Банківській. 

“Нас звинувачують, що ми знімаємо на митниці якісь заборонені об’єкти. Проте авто, які заїжджають на кордон, оснащені відеореєстраторами, тому у будь-якому випадку знімають все навколо. Але як тільки людина знімає посадову особу, митника, який чинить правопорушення, то це автоматично стає державною таємницею і до цієї людинизастосовують фізичну силу,” – розповів активіст ГО “Авто Євро Сила” у Львові.

По-друге, активісти вимагають чіткої відповіді на запитання, чому автомобілі не пропускають через кордон навіть попри те, що у водіїв є всі нормативні документи, що дозволяють в’їзд.