Чоловік, який зґвалтував свою п’ятирічну доньку, засуджений до 10 років ув’язнення, – прокуратура

logo


image

Суд виніс рішення у справі про зґвалтування п’ятирічної дівчинки, що сталося в Львівській області. Насильником виявився батько дитини, який тепер засуджений до 10 років позбавлення волі.

Про це 18 грудня повідомили в пресслужбі Львівської обласної прокуратури. Повідомляється, що судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 40-річного жителя Львівської області, якого звинувачували в зґвалтуванні власної дочки, закінчено. Звинувачення було висунуто за частиною 3 статті 153 Кримінального кодексу України в редакції від 01.06.2010.

У прокуратурі зазначили, що правоохоронцями було встановлено, що чоловік у червні 2018 року у власному будинку, скориставшись безпорадним станом 5-річної доньки, задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом. Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів, визнав обвинуваченого винним і засудив до 10 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що чоловік два роки ґвалтував 13-річну дівчинку в Іваничівському районі Волинської області. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі. Про це 2 листопада повідомили в пресслужбі обласної поліції.

Також повідомлялося, що 44-річний зловмисник, який насильно в своїй квартирі утримував та ґвалтував 15-річну дівчину, був затриманий поліцією. Страшний злочин стався в Харкові з 17 на 18 листопада.