Чоловік, якому нещодавно у Львові пересадили серце, помер

logo


30-річний житель Мукачево (Закарпатська область), якому наприкінці грудня у Львові пересадили серце, помер. 

Про це 3 січня повідомляє місцеве видання “Перший.com.ua”.

У львівській лікарні четверо реципієнтів отримали нові органи від одного донора

“Сьогодні обірвалося життя 30-річного мукачівця, батька та чоловіка, якому нещодавно медики трансплантували серце. Донором для нього стала 42-річна львів’янка”, – йдеться у повідомленні.

28 грудня дружина мукачівця у Facebook писала, що стан її чоловіка дуже важкий. “Мій чоловік все ще у реанімації. Дуже важкий стан. Нирки не хочуть працювати, постійно на діалізі, а сьогодні зупинилося наше нове серце. Лікарям вдалося його запустити, але нічого не можуть сказати”, – зазначала вона. 

Нагадаємо, наприкінці грудня у лікарні швидкої допомоги у Львові успішно провели операцію з трансплантації серця. Пересадку органа зробив завідувач відділення кардіохірургії та трансплантації Центру серця та судин лікарні Роман Домашич. Донором стала 42-річна львів’янка. Після того, як мозок жінки помер, її мати, чоловік і син погодилися на донорство, щоб серце рідної людини продовжило битися. Тож новий орган отримав 30-річний чоловік з Мукачева. Його власне серце після пневмонії було у критичному стані. За останній рік воно зупинялося шість разів. 

Відео Робот-хірург на ім’я Да Вінчі вперше провів операцію у Львові

Операція, яку провів робот, вперше відбулася у Львові. Без жодного розрізу і лише через проколи Да Вінчі. Так звати робота, який видалив грижу діафрагми для 50-річного мешканця Бродів. Операція тривала близько шести годин. Увесь цей час хірург був за кілька метрів від пацієнта. Руками Да Вінчі він керував за допомогою джойстиків і 3D-зображення на моніторі.  

Робот-хірург на ім'я Да Вінчі вперше провів операцію у Львові