Чоловіки призовного віку, які приїхали на Львівщину, мають впродовж доби стати на військовий облік

logo


image

Чоловіки 18-60 років, які прибули на Львівщину, обов’язково мають стати на військовий облік протягом 24 годин.

Про це під час брифінгу повідомив голова Львівської ВДА Максим Козицький, передає Укрінформ.

«Чоловікам віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, необхідно з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік», – зазначив Козицький.

З його слів, черга на кордоні з Польщею зменшується, на даний момент на пунктах пропуску в Шегинях та в Рава-Руській від 300 до 400 машин. Також 26 тисяч чоловіків 18-60 років повернулися на територію України через західний кордон і вони готові вступати в ряди територіальної оборони і ЗСУ.

«Львівщина протягом цих днів мобілізувала понад 12 тисяч осіб, які пішли на фронт. Величезна подяка людям, які не бояться і відчувають потребу обороняти країну. В нас зараз надалі формуються бригади тероборони, формуємо новий батальйон для оборони Львова, далі займаємося виготовленням протитанкових їжаків, коктейлів Молотова», – каже додав очільник ВДА.

Також наразі Львів охороняє та патрулює 30 сотень. Це чітко сформовані та організовані підрозділи з цивільних осіб, роботу яких координують поліція та Нацгвардія.

Як повідомляв Укрінформ, за п’ять діб війни з Росією на Батьківщину повернулися майже 80 тисяч наших співвітчизників, з яких більшість – чоловіки.