Чому на деяких маршрутах у Львові більше не курсують автобуси

logo


За даними управління транспорту, більше не обслуговуються маршрути №№ 12, 30, 35, 49, 54.фото: portal.lviv.uа

фото: portal.lviv.uа

На маршрутах №№ 12, 30, 35, 49, 54 у Львові більше не курсує жоден автобус. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив в. о. начальника управління транспорту Олег Партика.

«Перевізники не мають автобусів і водіїв. Також кажуть, що це нерентабельні маршрути. Маршрути будуть виставлені на новий конкурс, і, можливо, знайдуться охочі їх обслуговувати», – говорить він.

Маршрути №№ 12 і 35 обслуговує ТОВ «Міра і К», №30 – ТОВ «Фіакр», №49 – ТОВ «Успіх БМ», №54 – ПАТ «АТП-14630».

За словами Олега Партики, це не нормальна ситуація, що перевізники відмовляються обслуговувати маршрути, які в них були прописані в договорах.

«Управління транспорту наразі не може на них вплинути, якщо немає транспортного засобу та водія. І ми їх за це не штрафуємо. Невдовзі буде оголошено новий конкурс, і тоді ситуація має змінитися», – каже він.

Коли саме оголосять новий конкурс перевізників, він не уточнив. Проте раніше заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив, що його мають оголосити або в кінці квітня, або на початку травня. Після проведення конкурсу проїзд у автобусах Львова може подорожчати до 7 гривень.