Чому рясні дощі стають бідою для Львова

logo


07.10.2017 00:09

Чому рясні дощі стають бідою для Львова

Під час дощів деякi тротуари в мiстi геть залитi водою, годi пройти. Те саме й на проїзнiй частинi: громадський транспорт та машини iнколи просто пливуть пiд час зливи.

“Дощова каналiзацiя Львова розрахована на те, щоб вiдводити воду пiсля iнтенсивних злив, але не одразу, авпродовж певного часу, — пояснює ситуацiю Олександр Одинець, начальник управлiння iнженерного господарства Львова. — I якщо дощоприймач функцiонує справно, то за пiвгодини вся вода стiкає в каналiзацiю.

Та є i проблемнi дiлянки, якi райадмiнiстрацiї мiста мають довести до ладу. А ще такi, що потребують дороговартiсних проектних рiшень, наприклад, дiлянка на перехрестi вулиць Сахарова – Вiтовського – Нечуя-Левицького. Там дощова каналiзацiя не справляється з таким обсягом води. Ми вже працюємо над вирiшенням цiєї проблеми”.

Як каже посадовець, чистять дощоприймачi в мiстi вiдповiдно до потреби, а навеснi й восени — обов’язково. I начебто у зливи вiдповiдальнi з райадмiнiстрацiй об’їжджають територiю та вiдстежують проблемнi дiлянки. Мовляв, якщо вода зiйшла через 15 — 20 хвилин, то все гаразд, а якщо застоюється, тодi дощоприймач прочищають.

Та скидається на те, що працiвники райадмiнiстрацiй погано вiдстежують проблемнi дiлянки дощової каналiзацiї, позаяк на перехрестi вулиць Стрийської — Володимира Великого, у районi автобусного заводу, у зливи нi пройти, нi проїхати. І це триває роками!

До речi, визначається потреба у прочищуваннi та ремонтi дощоприймачiв не тiльки за спостереженнями працiвникiв райадмiнiстрацiй, а й за зверненнями мешканцiв. Тож хочете мати сухi ноги – подбайте про це, зателефонувавши на гарячу лiнiю мiста за номером 15-80, або ж пишiть скарги до райадмiнiстрацiй Львова чи мiськради.

Iрина ШЕЛУПЕЦЬ

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter