Чому вздовж маршруту трамвая №6 бракує павільйонів на зупинках

logo


Раніше активісти скаржились на відсутність зупинок вздовж маршруту трамваю №6.Фото: myvin.com.ua

Фото: myvin.com.ua

Активісти ГО «Зручне місто» на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook оприлюднили звернення до Шевченківської районної адміністрції з проханням встановити павільйони для очікування на зупинках громадського транспорту вздовж трамвайного маршруту №6.

За словами заступника голови Шевченківської районної адміністрації Святослава Костяка, облаштування павільйонів на зупинках громадського транспорту вздовж маршруту трамваю №6 не було передбачено проектом реконструкції вулиць Замарстинівської, Гайдамацької, Хмельницького та Промислової. Про це він повідомив в коментарі Tvoemisto.tv.

«У 2016 році було проведено реконструкцію, згідно з проектом облаштування павільйонів на зупинках громадського транспорту не було передбачено. Для того, щоб встановити павільйон, від проїжджої частини до нього має бути 2 метри. Враховуючи, що існуючі тротуари є вузькі, і в деяких місцях вони є шириною в 1 метр, павільойни там не встановлювались», – сказав він.

За його словами, райадміністрація отримує скарги стосовно відсутності павільйонів, проте вони не можуть бути встановлені через невідповідність з державними будівельними нормами.