Чотири тисячі клієнтів Львівгаз збуту платять взимку за кубометр газу 4,49 – 5,49 грн

logo


image

Ці пробутові споживачі були учасниками літньої акції «Твоя енергонезалежність».

Про це ТОВ «Львівгаз збут» повідомив у ФБ, пише DailyLviv.

“Сьогодні ціна газу 4,49 – 5,49 грн за кубометр від ТОВ «Львівгаз збут» – це реальність для майже чотирьох тисяч клієнтів компанії. Ці споживачі стали учасниками акції «Твоя енергонезалежність», закупивши газ на зиму за літніми цінами. 

Якщо на початку акції ми прогнозували, що клієнти зможуть зекономити під час опалювального сезону до 30%, то в грудні, наприклад, виходить економія 60-95%, а в січні ще більше – 80-120%. Адже ціни на європейських хабах рекордно зросли і, на жаль, продовжують збільшуватися.  

У 2020 році акція «Твоя енергонезалежність» проходила вже вдруге. Традиційно наприкінці літа компанія «Львівгаз збут» запропонувала своїм клієнтам зробити запас газу на зиму за привабливими цінами від 4,49 грн за кубометр. 

У відповідь на коментарі типу «закупили влітку дешевий газ, а зараз його продаєте», інформуємо, що наша компанія зробила це офіційно і лише для тих споживачів, які взяли участь в акції «Твоя енергонезалежність». Для них ми закупили газ та закачали його у газове сховище, адже вони стовідсотково проплатили його вартість наперед. 

Найбільше ощадливих споживачів блакитного палива проживає у Львові, Червонограді та Пустомитах”. 

Крім того, ТОВ «Львівгаз збут» вручає гривневі сертифікати на 1000 гривень тим клієнтам, які виграли у новорічній акції, сплативши ТОВ «Львівгаз збут» рекомендований платіж у квитанції. Ці кошти зараховують переможцям акції на їхні особисті рахунки для наступної оплати за газ.

Нафтогаз зробить банкрутом Львівгаз збут, якщо той не зменшить ціну на газ для населення, – екскерівник Львівгазу