“Човники” перекрили Шегині

logo
162930_chovniki_perekrili_shegini.jpeg


Близько два десятки “човників” безперервно ходять пішохідним переходом, що перед пунктом пропуску “Шегині”.

Про це повідомила Варіантам речниця патрульної поліції у Львівській області Катерина Рибій.

Сьогодні, близько 09:40 год., близько двох десятків так званих “човників”, які обурені новими податковими обмеженнями на часте ввезення товарів з-за кордону, перекрили рух пунктом пропуску “Шегині”.

“У Шегинях мітингувальники почали акцію. Там вже працює польське телебачення”, – зазначила Катерина Рибій.

Наразі відео з онлайн-камер спостереження у Шегинях недоступне. Втім станом на 08:00 год., згідно з даними Держприкордонслужби, у Шегинях була черга на 176 автівок.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця “Асоціації платників податків України у Львівській області” Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими “човниками”, а також зменшили черги на кордоні з Польщею. 

Зазначимо, вперше “човники” перекрили пункт пропуску Рава-Руська–Гребенне 4 січня.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в’їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.


А поділитися?