Цього року львів’янин вперше “підкорить” Еверест

logo
175219_cogo_roku_lviv_janin_vpershe_pidkorit_eve.jpeg


В рамках української експедиції львів’янин вперше “підкорить” Еверест.

Уже наприкінці весни українці здійснять експедицію на найвищу гору світу – Еверест (8848 м). До групи альпіністів увійде Роман Городечний, який за умови вдалого сходження, стане першим львів’янином на Евересті. Про це повідомиляє прес-служба Львівської міської ради.

Читайте також: Сьогодні на Хресній дорозі у Львові очікують близько 30 тисяч людей: маршрут

Перша українка на Евересті – Ірина Галай – не зупиняється на досягнутому. Саме тому цього сезону альпіністка має на меті здійснити безкисневе сходження на гору Лхотцзе (8516 м). Зійти на Еверест спробують ще два учасники – Роман Городечний та Дмитро Семеренко.

Цьогоріч українські альпіністи хочуть реалізувати відразу декілька амбітних проектів: безкисневе сходження на четверту вершину світу – гору Лхотцзе, траверс Еверест-Лхотцзе (перехід з однієї вершини на іншу, якого жоден українець поки що його не здійснював) і перше підкорення Евересту львів’янином.

«Весна у Гімалаях знаменує початок сезону сходжень. Восьмитисячники – це вищий пілотаж альпінізму. Адже максимально потребують як фізичних, так і моральних зусиль. А кожне вдале індивідуальне сходження – це гордість цілої нації, яка так демонструє свою спроможність», – розповідають організатори.

Вся експедиція триватиме з 7 квітня до 6 червня. Штурмовий вихід заплановано на 15-25 травня.

Читайте також: Біля Львова легковик вилетів на зустрічну та врізався у рейсовий автобус: є загиблі. Фото з місця аварії


А поділитися?Вам має сподобатись...