Цього тижня від COVID-19 почнуть вакцинувати жителів Львівщини, які реєструвалися через додаток «Дія»

logo


ЛЮДИ

Для цього в області відкриють перший в Україні Центр вакцинації населення

Фото ілюстративне: AP/Evgeniy Maloletka

Цього тижня на Львівщині від коронавірусу почнуть вакцинувати тих жителів області, які реєструвалися через додаток «Дія». Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Уже цієї суботи мешканці області, які зареєструвалися через додаток «Дія» зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції у Центрі вакцинації населення (ЦВН). Його створять на базі стадіону «Арена Львів» задля об’єднання зусиль, спрямованих на пришвидшення темпів вакцинації від COVID-19, – повідомив очільник ЛОДА.

До складу центрів входитимуть керівник ЦВН, лікарі, вакцинатори, реєстратори, відповідальна особа зони медичного спостереження, відповідальна особа за дотримання протиепідемічних заходів, бригада екстреної медичної допомоги, а також медичний персонал та експерти для роз’яснювально-консультативної роботи.

Метою відкриття Центру є забезпечення стійкої здатності проводити щеплення, створюючи своєчасний доступ до вакцин від COVID-19 для якомога більшої кількості дорослого населення України. З огляду на чинні нормативно-правові документи ЦВН є тимчасовими пунктами щеплень із можливістю зберігати вакцини впродовж двадцяти чотирьох годин.

Такі центри матимуть усе належне обладнання потенційних місць для проведення щеплень та дотримання усіх встановлених заходів для запобігання поширенню COVID-19, зокрема, носіння масок, дотримання фізичної та соціальної дистанції, використання дезінфікуючих засобів для рук тощо, – зазначив Максим Козицький.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.