Цьогоріч у Львові відкриють ще три оновлені сучасні бібліотечні простори

logo


МІСТО

Також виділили 1 мільйон 400 тисяч гривень на закупівлю книг та періодики

Фото ілюстративне. Джерело: ЛМР

У Львові цьогоріч планують відкрити ще три оновлені сучасні бібліотечні простори, повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

У нас є чітке завдання — щоб всі міські бібліотеки здійснили трансформацію у сучасні медіатеки. Такі простори створюють для того, щоб відвідувачам хотілося там проводити час. Кожна бібліотека має свою історію і свій потенціал, які ми враховуємо у нових проєктах та під час капітальних ремонтів. Відтак, із кожним роком все більше бібліотек стають громадськими центрами для зустрічей. Цьогоріч ми плануємо капітально оновити та відкрити ще 3 бібліотечні простори, щоб у Львові було ще більше місць як для дітей, так і для дорослих, — зазначила директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Цього року у Львові планують завершити капітальні ремонти:

1. Бібліотеки-філії № 31 на вулиці Шевченка, 270-а

2. Бібліотеки-філії № 17 на вулиці Городоцькій, 285

3. Бібліотеки-філії № 43 на вулиці Стрийській, 79

Також продовжать ремонтні роботи у Центральній дитячій бібліотеці на вулиці Окуневського, 3. Окрім того розробили проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію бібліотеки-філії № 41 (Рудно, вулиця Грушевського, 70).

Також виділили 1 мільйон 400 тисяч гривень на закупівлю книг та періодики. До слова, на базі бібліотек продовжуватимуть працювати центри едукації, які пропонують дорослим здобути нові знання і навички (Проєкт ЦЕ).

Нагадаємо, у Львові є 40 міських бібліотек, об’єднаних у дві централізовані системи: 23 бібліотеки для дорослих та 17 бібліотек для дітей. Із цього року, у зв’язку з утворенням Львівської МТГ, до підпорядкування міського управління культури додалося ще 9 бібліотек із сусідніх населених пунктів.

Фото ЛМР

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.