Covid-19: львівські лікарі прибули до Італії

logo


22:57 4 квітня 2020 р.

Літак із 20-ма українськими медиками-добровольцями в суботу, 4 квітня, прибув до Італії. Серед них – троє львівських лікарів.

Про це повідомило Посольство України в Італії.

Українські фахівці упродовж двох тижнів надаватимуть допомогу хворим на COVID-19.

“Сьогодні до Італії прибула група медиків-фахівців реаніматологів, а наступного тижня – дезінфектори та засоби індивідуального захисту. Ми також готові надати спеціальні гелікоптери для евакуації хворих з важко доступних гірських місць Північної Італії. Групу медиків з України в аеропорту м. Рим зустрічали Міністр закордонних справ Італії Л.Ді Майо, Посол України в Італії Є.Перелигін та керівництво італійського регіону Марке, в лікарнях якого працюватимуть українські лікарі. Переконані, що об’єднані зусилля українських та італійських лікарів не лише сприятимуть перемозі над невидимим ворогом, але й стануть ефективним прикладом двосторонньої співпраці та подолання спільних викликів”,- йдеться на сайті Посольства.

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо у соцмережі Twitter оприлюднив відео зустрічі літака з українськими медиками, зазначивши: “Підкріплення прибуває”.