ЦВК наново надрукує бюлетені для округу №119 на Львівщині

logo


Для п’яти одномандатних виборчих округів через зміну складу кандидатів наново надрукують бюлетені. Зокрема, це стосуватиметься округу №119 на Львівщині. Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія.

«Через реєстрацію постановою ЦВК від 3 липня 2019 року № 1470 кандидата в народні депутати України Островського Н.І., який балотується в ОВО № 119 у порядку самовисування, та скасуванням реєстрації кандидатів у народні депутати України в кількох ОВО, комісія ухвалила рішення здійснити передрукування виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України», – повідомила прес-служба ЦВК.

Так, бюлетені передрукують для округів №26, 68, 72, 119 та 134, а надруковані раніше – знищать відповідно до вимог виборчого законодавства.

Нагадаємо, до виборчого округу № 119 належать Бродівський, Буський, Радехівський та частина Кам’янка-Бузького району.

Назарій Островський з Бродів є членом політичної партії «Сила людей», проте на виборах балотується як самовисуванець. Він — помічник народного депутата Остапа Єднака та учасник проекту «Нові лідери».

ЦВК спочатку не зареєструвала Островського, тому що він не надав зобов’язання, що в разі обрання припинить діяльність, несумісну з мандатом. Проте кандидат оскаржив відмову в суді.