Дачні ділянки, які безкоштовно надали учасникам АТО, продавали за $540 тис під багатоповерхівки

logo


image

Депутати Львівської міської ради завтра, 23 грудня, під час засідання сесії розглянуть можливість внесення змін до детального плану території на землю площею понад гектар між Львовом та Винниками.

Про це інформують Наші гроші Львів, пише Dailylviv.com.

Ця територія неподалік Винниківського озера поділена на 18 ділянок по шість соток, які минулоріч безкоштовно передав у власність учасникам антитерористичної операції, в тому числі їхнім рідним, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Після того їх майже одразу виставили на продаж за 540 тис доларів. «Продається все разом. Є детальний план території. Призначення – для індивідуального дачного будівництва (цільове призначення можна змінити)», – йшлося в оголошенні, яке вже видалили.

Ділянки й досі призначені для індивідуального дачного будівництва, але змінили власника. Згідно з даними Публічної кадастрової карти, з листопада вони належать ТОВ «Стилобат-П». Ця компанія, за даними YouControl, з 10 грудня належить Олександру Міхальчуку, зареєстрованому в Хмельницькому. Йому також належить кілька компаній, які займаються будівництвом (наприклад, «УКБ «Трускавець», «Евріка 2020»).

У коментарі «Наші гроші. Львів» Олександр Міхальчук повідомив, що має намір будувати тут 4-поверхові будинки. Кількість будинків стане відома після розробки змін до детального плану території. Водночас, окрім житла, тут буде дитячий садок (приватний), магазини і аптека. За словами забудовника, сусіди погодили таке будівництво, оскільки тут не вистачає інфраструктури.

Редакція Наші гроші ЛЬвів звернулась за коментарем до управління архітектури та урбаністики Львівської міськради, аби з’ясувати інформацію про обмеження на цій території. Зокрема, на містобудівному кадастрі Львова землі відмічені як рекреаційні – зона Р-3, де не передбачено будівництво житла. Але ця інформація вже може бути неактуальною. Протягом дня в управлінні не знайшли часу для короткого коментаря. Як тільки ми отримаємо інформацію з цього приводу, то додамо її в цю новину.