Де діваються гроші: депутати перевірять АТП -1, «Львівелектротранс» та «Львівавтодор»

logo


image

Розпочала свою роботу депутатська комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради.  На першому засіданні депутати розглянули низку звернень від мешканців Львова.

Про це пише Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

Зокрема, члени комісії розглянули звернення Андрія Марківа щодо надання йому інформації про реалізацію електронної петиції «Розширення вул. Городоцької  на виїзді з міста». Як йдеться у зверненні, рік тому на пленарному засіданні депутати підтримали електронну петицію, автором якої він є, однак за це час не зроблено суттєві кроки для її реалізації.

Голова комісії Ігор Зінкевич запропонував скерувати відповідного листа на департамент житлового господарства з проханням надати інформацію щодо вирішення питання реалізації петиції та проектних рішень.

Також члени комісії розглянули звернення від ГО «За якісний транспорт». Як пояснив громадський активіст Святослав Товстига, до громадської організації надходять численні звернення щодо самовільного закриття комунальним АТП – 1 автобусних маршрутів 2А, 5А, 45 і 57.

Окрім цього, комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності направить звернення до комунальних підприємств АТП -1, «Львівелектротранс» та «Львівавтодор» з проханням прозвітувати про роботу та про перспективи розвитку.

«Для того, щоб ефективно побудувати роботу комісії, взаємодію з комунальними транспортними підприємствами, нам необхідно мати інформацію про структуру комунального підприємства, штатний розпис, звіт про використані кошти, план витрат на пів року і прогнозовані витрати на весь рік. Також я хотів би знати про стан рухомого складу, кількість поломаних автобусів», – вважають депутати.

Також було наголошено, що у минулі роки великі кошти вливалися в статутні капітали підприємств, а також було значне відшкодування за пільгові перевезення.

Після заслуховування керівників комунальних транспортних підприємств Львова члени комісії проведуть виїзні засідання.