Де шукати найближче укриття у Львові

logo


image

На геопорталі Львова оприлюднили майже півтори тисячі адрес, де розташовані укриття для населення на випадок надзвичайних ситуацій. На основі цих даних ZAXID.NET створив інтерактивну карту, на якій львів’яни можуть знайти найближче укриття до їхнього дому.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1zQa-10_dZW1AvSEkA2v9LkAmQ4nrFIrF&ll=49.869051342463614%2C24.014770278357023&z=11

Протягом півроку районні комісії проводили обстеження приміщень, які використовуватимуть як укриття у випадку надзвичайних ситуацій. Йдеться переважно про підвали житлових будинків, підземні паркінги та переходи. Такі приміщення мають бути просторі, підключені до інженерних мереж: вода, світло, тепло.

Сигнал про надзвичайну ситуацію має пролунати через системи оповіщення (гучномовці), інформацію також мали б транслювати по радіо та телебаченню. Мешканцям варто слідувати інструкціям, які вони почують, та за потреби ховатись в укриття.

Оскільки укриттями є переважно підвали будинків, які у звичайний час є закритими, то у випадку надзвичайної ситуації їх мають відчиняти працівники ЛКП, ОСББ, управляючих компаній. Їжу та інші необхідні речі краще взяти з собою.

Карта тут https://bit.ly/3tn4vIT

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com