Де у Львові можна здати ялинку на утилізацію. Адреси

logo
163283_de_u_lvovi_mozhna_zdati_jalinku_na_utiliz.png


Після завершення циклу новорічно-різдвяних свят, 22 січня, по Львову у спеціально відведених місцях розмістять мобільні пункти збору ялинок.

Як розповів у коментарі для сайту 032.ua головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський, у цих локаціях з 10:00 до 13:00 стоятимуть вантажні автомобілі, які збиратимуть ялинки. Минулого року майже 200 львів’ян принесли на утилізацію новорічні дерева.

«Зібрану деревину спалимо в котельні, яка опалює теплиці, і таким чином отримаємо тепло для вирощування квітів. Зараз там посівний матеріал, який підростає», – пояснив Володимир Чишинський.

Слід зазначити, що 22 січня працівники ЛКП «Зелений Львів» також займатимуться утилізацією головної ялинки міста, яка зараз стоїть біля Оперного театру. Зазвичай це займає близько години часу.

А ось те, чи викидати ялинку на смітник, чи культурно здати на утилізацію, залежить від совісті кожної людини, – переконаний Володимир Чишинський. Адже від контейнерів зі сміттям машини не вивозитимуть ялинок і з таким типом відходів змушені будуть «розбиратися» двірники.

Мобільні пункти збору ялинок будуть розташовані за адресами:

Нагадаємо, що у головною зимовою окрасою міста цього року стала ялинка, яку Львову подарувала мешканка Брюховичів.

Читайте також:

У приватному пансіонаті на Львівщині отруїлося 12 дітей.


А поділитися?