Де у Львові збирають теплі речі для потребуючих. Адреси

logo


У холодну пору року львів’яни можуть допомогти зігрітись десяткам потребуючих людей, які не мають зимового одягу та взуття. Подарунки для бідних також зігріють їхні серця у передріздвяний час. Tvoemisto.tv розповідає, де є потреба в теплих речах і як їх можна передати.фото: wild-swans.com

фото: wild-swans.com

Центр обліку й нічного перебування бездомних громадян

Тут, на вулиці Кирилівській, 3а, приймають чоловічий та жіночий одяг. Найбільша потреба – у чоловічому взутті середніх розмірів та в чоловічому одязі. Також потрібна спідня білизна, шкарпетки, рукавиці. Речі можна приносити просто в центр, а детальніше уточнити потреби можна за телефонами: (032) 233-14-79, 233-10-49.

Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Спільнота «Емаус-Оселя» підтримує бездомних. Тут збирають від населення непотрібні речі – меблі, одяг, посуд, книги та інші речі домашнього вжитку. Головний осередок – у Винниках, на вулиці Франка, 69, а благодійна крамничка спільноти – там же на вулиці Франка, 53д, а «Майстерня добрих справ» – у Львові на вулиці Угорській, 2.

У Львові є багато контейнерів від «Оселі» для збору речей. У спільноті просять приносити до них речі, придатні для користування – чисті та цілі – за адресами:

– вул. Валова, 18а (біля входу у Музей ідей);– пл. св. Юра, 5 (біля входу в Собор Святого Юра);– пл. Кропивницького, 1 (подвір’я Церкви свв. Ольги і Єлизавети);– пр-т Червоної Калини, 70 (біля входу у Церкву Різдва Пресвятої Богородиці);– вул. Широка, 81а (біля входу у Церкву Вознесіння);– вул. Симоненка, 5, (біля входу у Церкву Святих Володимира і Ольги);– вул. Джорджа Вашингтона, 12 – на розі з вул. Пасічна (Заправка “ОККО”);– вул. Ю. Липи, 12 (Заправка “ОККО”);– вул. Новознесенська, 34 (біля входу в Храм Пресвятої Богородиці – Володарки України);– вул. Городоцька, 319а (біля входу в Церкву Христового Воскресіння);– вул. Шевченка, 388-408, Рясне – 1 (Капличка Св. Василія Великого)

Уточнити інформацію можна за телефонами: (032) 296-33-03, (096) 42-64-796, (093) 010-14-13. 

Осередок допомоги вагітним у кризових ситуаціях

Тут опікуються жінками, які мають народити, але опинились у скруті. Зараз, каже координаторка осередку Леся Гусак, тут є дві вагітні жінки. Відтак, є потреба в одязі для немовлят та у візочках. Також можна приносити теплі речі для дітей віком до 5 років, але у невеликих кількостях, бо осередок має мало місця для зберігання.

Розташований він на вулиці Широка, 81-а, ОВД «Надія» (3 поверх); Школа сім’ї (біля храму Вознесіння Господнього).

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ»

Карітас опікується дітьми з проблемних родин та дітьми, які живуть на вулиці. Організація допомагає людям похилого віку та проводить роботи з молоддю з інвалідністю. Тут збирають та видають гуманітарну допомогу на вулиці Лобачевського, 22 щопонеділка та щочетверга з 12:00 до 14:00.

Проект «Соціальна комора» від БФ Анни-Марії

Тут постійно збирають речі для родин, які опинились у складній ситуації. До 15 грудня збір речей припинений через підготовку до дня святого Миколая, але вже з 16 його відновлять. Приносити речі можна за адресою вулиця Княгині Ольги, 106 (заїзд з вул. В. Великого), Новий ЦУМ, службовий вхід (де ремонт ключів). Проте про свій візит треба обов’язково попередити за номерами 0 97 18 00 810 (Юрій Гупало), 0 97 78 85 577 (Христина Гупало), 0 98 91 59 140 (Центр допомоги), e-mail: bfannamaria2018@gmail.com.

Там, де живе надія

Цей благодійний фонд займається добрими справами на Сихові. Тут збирають речі для дорослих та дітей віком від 6 років. Приносити речі можна за адресою проспект Червоної Калини, 86 або телефонувати за номером 0938642621.

Окрім того, БФ «Там, де живе надія», щоп’ятниці о 13:00 годує потребуючих біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Допомогти чотирилапим

Тварини також потребують теплих речей – для них роблять підстилки та утеплюють клітки і вольєри. Речі, що не підійдуть людям, можна віддати у Домівку врятованих тварин у парку Знесіння (096 52 01 249, Орест Залипський) або у собачий притулок «Милосердя» (с. Брюховичі, вул. Незалежності України, 58).