Деякі класи у школах Львова закрили на карантин. Що відомо

logo


У Львові в школах в окремих класах запроваджують карантин через захворюваність на ГРВІ. Загалом у місті 12,8% хворих учнів. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив начальник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк. 

За його словами, карантин запровадили у декількох класах таких шкіл: №10, №67, №91 та №57. Якщо у класі карантин, то навчання проходить дистанційно. Також буває таке, що спочатку учні старших класів на карантині, а потім учні молодших. 

«Кожна школа індивідуально вирішує, чи потрібно запроваджувати карантин, чи ні і на скільки. Наприклад, серед перших класів два можутьнавчатися, а один ні. Це індивідуально. Наразі немає такого, щоб повністю школа була закрита на карантин. Йдеться про окремі класи і карантин на декілька днів, щоб перервати ланцюг захворюваності», – зазначив Андрій Закалюк. 

Він додав, що у садочках ситуація стабільна, там менше хворих дітей і карантин не запроваджують. 

Нагадаємо, минулого тижня показники захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на Львівщині зросли на 6,4%. А у січні2024 року в Україні виявили 9 випадків нового субваріанта штаму коронавірусу омікрон – JN.1, який називають «Дженні». 

Авторка: Юлія Кметик